DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 000-10 000 PLN/m-c
  • Firma: DPV Logistic
  • Kontakt: Adrian
  • Telefon: 668028337
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spedytor

Rozpocznij pracę, która nie tylko spełni Twoje oczekiwania finansowe, ale także da Ci możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego. W DPV Logistic tworzymy zespół pełen pasji do spedycji! U nas każdy jest wyjątkowy, bez względu na rolę jaką pełni w firmie. Dołącz do nas i Ty!

Specjalizujemy się w usługach spedycyjnych i logistycznych na rzecz przedsiębiorstw. Stawiamy na rozwój firm naszych klientów i dostosowujemy nasze działania do ich potrzeb. Jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się zawsze wykorzystać wszystkie możliwości aby dotrzeć do celu. Poszukujemy osób, które chcą mieć realny wpływ na działania firmy, które wiedzą jak działać w grupie niesamowitych ludzi, pełnych energii i pomysłów.

SPEDYTOR – HANDLOWIEC

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zarobki: 5000 – 10 000 zł (umowa o pracę)

Premie, wyjazdy integracyjne, bilety na imprezy sportowe, opieka medyczna!

Twój zakres obowiązków:

·       Pozyskiwanie nowych klientów

·       Codzienna współpraca z podwykonawcami i klientami

·       Zapewnienie wysokiej jakości usług transportowych

·       Organizacja współpracy z przewoźnikami, budowanie partnerskich relacji

·       Prowadzenie negocjacji i tworzenie ofert handlowych,

·       Znajomość rynku usług TSL,

Twoim plusem będzie: wyrobione własne relacje z klientami oraz podwykonawcami.

Nasze wymagania:

·       Szybkość działania,

·       Bardzo dobra organizacja pracy,

·       Rzetelność,

·       Umiejętność pracy w zespole,

·       Zaangażowanie, samodzielność i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,

·       Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem (niemiecki, francuski).

Twoim atutem będą umiejętności handlowe oraz negocjacyjne.

Oferujemy:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus premie,

·       Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej, stale zmieniającej się firmie,

·       Praca pod okiem doświadczonego managera,

·       Droga do kariery na stanowiskach: lidera działu sprzedaży, spedytora drogowego, morskiego, lotniczego lub kolejowego,

·       Opieka medyczna,

·       Konkursy wewnętrzne,

·       Spotkania Integracyjne (pizza day, spływy kajakowe, wspólne wyjścia do miasta),

·       Pracę dynamiczną, pełną wyzwań z możliwością realizowania własnych pomysłów i wizji,

·       Narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy).

Dla nas dobra atmosfera w miejscu pracy to podstawa, do tego wszystkiego dodajemy świetną kawę, jeszcze lepszą atmosferę, wzajemny szacunek i wsparcie na każdym kroku!

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected]