MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spedytor

Spedytor Międzynarodowy

Zakres obowiązków:

  1. Rozwój i utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług;
  2. Realizacja i koordynacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie drogowym;
  3. Prawidłowe i terminowe rozliczanie zleceń;
  4. Dbałość o odpowiedni dobór podwykonawców, negocjowanie stawek i warunków współpracy z dostawcami usług;
  5. Dbałość o utrzymanie odpowiedniego poziomu rentowności świadczonych usług;
  6. Nastawienie na rozwój biznesu;
  7. Realizacja założonych KPI;
  8. Dbanie o wysoki poziom jakości usług i wizerunek firmy.

Nasze wymagania:

  1. Zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole;
  2. Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
  3. Bardzo dobra organizacja pracy;
  4. Umiejętność planowania, ustalania priorytetów, szybkiego reagowania na zmieniające się warunki;
  5. Operatywność, samodzielność i energiczność w działaniu, sumienność;
  6. Język angielski będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  1. Atrakcyjne warunki zatrudnienia podstawa plus system prowizyjny;
  2. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00;
  3. Przejrzysty system prowizyjny;
  4. System benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe z opieką medyczną;
  5. Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop itd.;
  6. Pracę od poniedziałku do piątku;
  7. Profesjonalne szkolenia z zakresu branży TSL.