DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
  • Kontakt: Link Consulting
  • Telefon: +48 507 481 701
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bytom
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Frezer

Nasz Klient, wiodąca międzynarodowa firma w swojej branży zatrudni od zaraz:

Frezer / Ustawiacz CNC

Miejsce pracy: Bytom, Polska

WYMAGANIA:

·       ·    doświadczenia w ustawianiu i obsłudze frezarek CNC

·            mile widziana umiejętność programowania maszyn (optymalnie Heidenhain)

·            dobrej znajomości rysunku technicznego

·            dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań

·            umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·       ·    ustawianie i obsługa frezarek CNX (3 i 5 osi)

·            korekty programu z panelu maszyny

·            obserwacja prawidłowości działania maszyny

·            zapewnienie zgodności wykonywanych elementów z dokumentacją techniczną

·            dbanie o stan techniczny maszyny i porządek na stanowisku pracy.

OFERUJEMY:

·       ·     atrakcyjne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

·             wdrożenie do pracy

·             pracę w międzynarodowej firmie

·             możliwości szkoleń i zdobywania nowych kwalifikacji

·             stabilne miejsce pracy,

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie aplikacji (CV oraz mile widziany list motywacyjny).