DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KOMBINAT
  • Kontakt: KOMBINAT
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Manager

Stanowisko: Event Manager

Firma: KOMBINAT

Lokalizacja: Gdańsk, Karłowicza 23

Opis stanowiska:

Szukamy ambitnego i kreatywnego Event Managera, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu różnymi typami imprez oraz jesteś osobą odpowiedzialną, zorganizowaną i pełną pomysłów, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

• Planowanie, koordynacja i realizacja różnorodnych wydarzeń, takich jak konferencje, spotkania firmowe, imprezy promocyjne i wiele innych

• Budżetowanie i zarządzanie finansami związanymi z projektami eventowymi

• Wybór odpowiednich lokalizacji, dostawców, i zespołów obsługi eventów

• Negocjacje z dostawcami i koordynacja działań zespołu

• Monitorowanie postępów projektu i dbanie o terminowe dostarczanie usług

• Rozwijanie kreatywnych koncepcji i pomysłów na wydarzenia, które spełnią oczekiwania klientów

• Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i budowanie długotrwałych relacji biznesowych

• Rozwiązywanie ewentualnych problemów i sytuacji kryzysowych podczas imprez

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem, marketingiem, lub eventami

• Doświadczenie zawodowe w obszarze event managementu (min. 2 lata)

• Doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie

• Umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

• Kreatywność oraz zdolność do generowania nowych pomysłów

• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

• Umiejętność obsługi oprogramowania do zarządzania projektami i MS Office

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: [email protected]

Termin składania aplikacji: 20.10.2023

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.