DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Merit Poland
  • Kontakt: Joanna Pałczyńska
  • Telefon: 507785960
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Jesteśmy nieustannie rozwijającą się firmą inżynieryjną, zajmującą się projektowaniem i produkcją przełączników dla branży automotive. Współpracujemy z największymi koncernami motoryzacyjnymi, dostarczając najwyższej jakości produkty mechatroniczne.

Poznaj nas i zobacz jak pracujemy:

Obecnie szukamy do naszego zespołu Magazyniera.

Twój zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • Przygotowywanie towaru do wysyłek
  • Magazynowanie towaru zgodnie z wewnętrznymi procedurami

Nasze wymagania:

  • Mile widziane 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego, posiadanie aktualnych uprawnień, mile widziane UDT
  • Znajomość pakietu MS Office, systemów MRP/MPS
  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Systematyczność oraz rzetelność

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu i Team Leadera / Supervisora - to słowa naszych Pracowników
  • Prywatną opiekę zdrowotną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Punkty do wykorzytsania na platformie MyBenefit
  • Kartę Multisport
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Wydarzenia i eventy integracyjne
  • Możliwość dofinansowania języków obcych
  • Owocowe wtorki i pyszną kawę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz:

Informujemy, że administratorem danych jest Merit Poland Sp. z o.o. z siedzibą w KRAKOWIE ul. Podole 60 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis Just Join IT oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.