DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 18-19 PLN/h
  • Firma: Intraservis Group Sp. z o.o.
  • Kontakt: Wito Stradowski
  • Telefon: +48736429845
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn

Konkurencyjna na światowym rynku firma zaprasza do współpracy OPERATORÓW MASZYN CNC.

Praca na maszynach: Fanuc Doosan, Hyundai HS 500 - sterowanie fanuc, frezarka dwupaletowa MB4000H Okuma, Okuma MB5000H, Doosan DNM350 sterowanie Fanuc, Okuma Multus, Okuma LB3000, Genos L300 Okuma, Haas sterowanie Fanuc, Okuma LB3000, Mori Seika Fanuc.

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie.

Zakres obowiązków:

  • praca przy obsłudze maszyn CNC, po szkoleniu oraz pod nadzorem doświadczonych operatorów;
  • prace pomocnicze na produkcji;
  • wkładanie elementów metalowych od 3-8 kg, wyjmowanie z maszyny , wkladanie do kartonu;
  • utrzymywanie stanowiska pracy, maszyn i obszaru produkcyjnego zgodnie ze standardem 5S.

Wymagania:

  • minimum zawodowe wykształcenie;
  • otwarte podejście i chęć udoskonalania procesów i siebie;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • sumienność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • chęć zdobywania nowych umiejętności;
  • doświadczenie jako Opertor CNC.

Harmonogram: na dwie zmiany 6-18, 18-06, od poniedziałku do soboty. Istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych. Niedziela to dzień wolny.

Wynagrodzenie: stawka godzinowa 18 zł netto (z doświadczeniem), 19 zł netto (specjalista). Miesięcznie 4000 - 4560 zł netto.

Wysokość wynagrodzenia uzależniona będzie od umiejętności i zostanie ustalona po 3-dniowym teście kwalifikacyjnym.

Zakwaterowanie noclegi w Sopocie, pokoje 2-5 osobowe, wszystkie niezbędne udogodnienia i WI-FI. Nocleg gratis lub dopłacamy 650 zł miesięcznie dla osób wynajmujących mieszkanie na własny rachunek.

Dodatkowe informacje:

  • firma kupuje odzież roboczą (350 zł). Kwota jest potrącana z pierwszego wynagrodzenia.