DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 500 PLN/m-c
  • Firma: GOSPED Sp. z o.o. Sp. k.
  • Kontakt: Tomasz
  • Telefon: 698389507
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spedytor

GOSPED Sp. z o.o. Sp. k. to uznana firma transportowo-spedycyjna z siedzibą w Sarnowach niedaleko Kościerzyny. Zajmujemy się dostarczaniem ładunków całopojazdowych na terenie Unii Europejskiej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z taborem liczącym ponad 40 ciężarówek obsadzonych przez doświadczonych kierowców. Stale inwestujemy w naszą flotę oraz poprawiamy swoje standardy bezpieczeństwa. Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi, zaś naszym pracownikom gwarantujemy stabilną pracę w bezpiecznym i komfortowym środowisku.

poszukujemy kandydata na stanowisko:

Spedytor międzynarodowy

SZUKAMY KOGOŚ, KTO:

  • podchodzi do swoich obowiązków z pełnym zaangażowaniem,
  • jest ambitny, nie obawia się wyzwań i konsekwentnie realizuje swoje cele,
  • potrafi planować, podejmować decyzje, realizować oraz monitorować podjęte działania,
  • stale rozwija swoje umiejętności komunikacyjne, które pomagają mu w negocjacjach,
  • chce pracować w duchu zespołowym

GŁÓWNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie zleceń transportowych i wyszukiwanie podwykonawców z wykorzystaniem platform logistycznych TIMOCOM, Trans.eu, ALPEGA oraz firmowej bazy danych,
  • przyjmowanie i realizacja bieżących zamówień,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • planowanie i organizacja pracy podwykonawców,
  • weryfikacja płatności we współpracy z działem księgowym,
  • utrzymywanie dobrych relacji z naszymi partnerami

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na jasno określonych warunkach, w godz. od 8:00 do 16:00,
  • komfortowe stanowisko pracy w jednym z naszych biur w Gdańsku lub w Sarnowach,
  • współpracę z zespołem profesjonalistów, umożliwiającą realny rozwój w branży TSL,
  • umowę o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym, a następnie na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie podstawowe 5 500 zł brutto miesięcznie,
  • wypłacane premie, które są zależne od osiągniętych wyników

WYMAGAMY:

  • minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży ładunków,
  • dobrej znajomości rynku transportowego,
  • pewności siebie i otwartości w komunikacji,
  • znajomości co najmniej jednego języka obcego (angielski, niemiecki lub inny) w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu SpedTrans

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do przesłania swojej aplikacji na adres:

Prosimy o wpisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez GOSPED Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w: 83-423 Sarnowy, Sarnowy 4B, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)".