SPECJALISTA DS. TECHNICZNO-HANDLOWYCH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Grupa Eltron Sp. z o.o.
  • Kontakt: Anna Nowicka
  • Telefon: 607154741
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdynia
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
GRUPA ELTRON to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w czterech sektorach: HANDEL, BUDOWNICTWO, PROJEKT i SERWIS. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi obejmujące sprzedaż produktów i urządzeń elektrycznych, projektowanie, doradztwo oraz wykonawstwo elektryczne. Nasza misja to dostarczanie rozwiązań elektrotechnicznych najwyższej jakości.
W naszej codziennej pracy kierujemy się trzema głównymi wartościami:
Ciągłe doskonalenie: Dążymy do nieustannego rozwoju i podnoszenia jakości naszych usług. Nasz zespół jest gotowy na wyzwania i zmiany, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
Wytrwałość: Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć nasze cele. Pracujemy z zaangażowaniem i oddaniem, niezależnie od trudności.
Szacunek wobec ludzi: Relacje z naszymi klientami, pracownikami i partnerami są dla nas kluczowe. Działamy z szacunkiem, uczciwością i otwartością.

Do naszego Zespołu poszukujemy energicznych kandydatów z duszą handlową, chętnych do nauki naszej branży, którzy w ramach rozwoju będą profesjonalistami na stanowisku:

Specjalista ds. techniczno-handlowych

Miejsce pracy: Gdynia, woj. Pomorskie

Czego możesz się u nas spodziewać?
Oddział Handlowy Grupy Eltron to miejsce, w którym oferujemy Klientom produkty różnych kategorii branży elektrycznej zapewniając nieprzeciętną jakość i ogromną dostępność.

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w handlu na podobnym stanowisku - min. rok
  • Wytrwałość i determinacja w osiąganiu zamierzonych celów sprzedażowych
  • Umiejętność wykorzystywania technik sprzedaży i profesjonalnej obsługi Klienta
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziana:
  • Znajomość branży elektrycznej

Twój zakres obowiązków:
  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych i poza sprzedażowych
  • Efektywne zarządzanie swoim obszarem sprzedaży
  • Profesjonalna i kompetentna obsługa Klienta
  • Pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Skuteczne prowadzenie negocjacji
  • Wdrażanie nowych projektów
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Opracowywanie ofert handlowych

To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach, webinariach)
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie oraz prywatną opieką członków rodziny!
  • Niezbędny sprzęt  - samochód, telefon, laptop
  • Dodatkowe benefity:
- Karta Multisport
- Prywatna opieka medyczna
- Program emerytalny PPE, gdzie składki opłaca pracodawca
- Program poleceń pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowego bonusu pieniężnego!)
- Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
- Zniżki pracownicze w Centrach Elektrycznych
- Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe