DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: AYP
  • Kontakt: Magdalena Fibik
  • Telefon: 536738018
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdynia
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spedytor

AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, rekrutacji, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, digitalu, eventów, social mediów, PR, podatków oraz prawa. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu Pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż.

Obecnie dla naszego Klienta w branży logistycznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

SPEDYTOR - GDAŃSK

Zakres obowiązków:

• Realizacja zleceń spedycyjnych

• Poszukiwanie podwykonawców

• Pozyskiwanie nowych Klientów

• Pilnowanie terminowości realizowania usług

• Koordynowanie procesu transportowego

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość obsługi Pakietu Office

• Pewność siebie oraz charyzma w kontaktach z ludźmi

• Mile widziana znajomość języka angielskiego

• Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

• Niezbędne narzędzia pracy

• Praca od poniedziałku do piątku

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Zatrudnienie w formie umowy o pracę bądź kontraktu B2B

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0e172a8e6ed84d778d5c1167d18677af