DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HRQ Engineering
  • Kontakt: Aleksandra Szymczak
  • Telefon: 504224836503208674
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn

  • Zakres obowiązków

    Operator Maszyn

    Co będziesz robił?

    Naprawiał i konserwował maszyny i urządzenia;

    Przeprowadzał przezbrojenia maszyn;

    Przygotowywał linie produkcyjne i materiały zgodnie z planem produkcji

    Wypełniał dokumentację techniczną zarówno elektroniczną jak i w wersji papierowej,

    Nadzorował/ sprawdzałilość potrzebnych surowców, półwyrobów, wyrobów
    i materiałów pomocniczych do realizacji zleceń produkcyjnych;

  • Wymagania

    Lubisz majsterkować, naprawiać, usprawniać. Masz zdolności manualne;

    Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, minimum rok;

    Jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym;

    Jesteś osobą komunikatywną łatwo dogadujesz się z innymi ludźmi;

    Umiesz czytać rysunek techniczny;

    A dodatkowo posiadasz uprawniania na wózki UDT;

  • Oferujemy

    Umowę o pracę – podpisujesz bezpośrednio z pracodawcą.

    Podstawa+premia

    Pakiet benefitów: ubezpieczenie, kartę multipsort, prywatną opieke medyczną, dofinansowanie do posiłków,

    Rozwój zawodowy: różnego rodzaju szkolenia.

    Stabilność zatrudnienia- nasz Klient nastawiony jest na długoterminową współpracę ponieważ jest to istotny element w budowaniu zaufania.