DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 18-21 PLN/h
  • Firma: PonikHolding
  • Kontakt: Sabina Siekierska
  • Telefon: +48889987576
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gruszczyce
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Pracownik Produkcji

Dla jakiej organizacji zamierzasz pracować:

Jeden z największych graczy na rynku mięsa drobiowego w Europie , dostarczający produkty drobiowe oraz gotowe do spożycia posiłki wiodącym europejskim partnerom w sektorze żywności.

Zakres obowiązków:

• Ubój (z wyłączeniem zawieszania)

• Rozbiór, przetwórnictwo, pakowanie, etykietowanie, magazynowanie drobiu i inne prace związane z procesem produkcji

• Danie o porządek w miejscu pracy

System pracy :

• 2-zmianowy, od poniedziałku do soboty (czasem również w niedzielę)

Godziny pracy :

• 5:00 – 13:00

• 13:00 – 21:00

Stawka :

• 18-21 zł na godzinę /netto

Wymagania :

• Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (istnieje możliwość wyrobienia)

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Chęci do pracy

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością awansu na inne stanowiska pracy z wyższą stawką godzinową

• DARMOWE! Zakwaterowanie i transport

• atrakcyjne wynagrodzenie, ilość godzin w miesiącu - 200-250

• kompleksowe wdrożenie na stanowisko,

• pracę pełną wyzwań i realny wpływ na wdrażane rozwiązania,

• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.