DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
  • Kontakt: Karolina Łada
  • Telefon: 537 504 404
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Janikowo
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Przedstawiciel Handlowy

Firma specjalizująca się w sprzedaży, montażu oraz serwisie stolarki otworowej w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym zatrudni pracowników na stanowisko:

Przedstawiciela handlowego

Miejsce pracy: Poznań – tereny powiatu poznańskiego.

Zadania:

·         Doradztwo w zakresie sprzedaży bram, drzwi, okien i innych produktów,

·         Sporządzanie ofert handlowych, kalkulacji oraz zamykanie procesów sprzedażowych,

·         Koordynacja własnych działań oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

·         Kontakt z dostawcami, składanie zamówień oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

·         Min. 2 lata doświadczenia jako przedstawiciel handlowy lub doradca techniczny, kierownik kontraktu, Project manager,

·         Wiedza na temat branży i lokalnego rynku budowlanego,

·         Minimum średnie wykształcenie – preferowanie techniczne,

·         Znajomość MS Office, bardzo dobra znajomość programu Excel, CRM oraz AutoCad (w zakresie czytania projektów),

·         Język angielski – komunikatywny, prawo jazdy kat. B,

·         Motywacja do pracy, łatwość nawiązywania kontaktów, zorientowanie na cel.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na stałe, na podstawie umowy o pracę,

·         Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17,

·         Wynagrodzenie – > stała podstawa plus  % za wyniki,

·         Możliwość awansu – > prowadzenie większych projektów,

·         Telefon, laptop, auto służbowe – po stronie firmy,

·         Opieka medyczna.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie dokumentu CV drogą elektroniczną lub tel. 537 504 404 – Karolina. Nie odbieram? Napisz sms „przedstawiciel” – oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.