DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Elica Group Polska
  • Kontakt: Rekrutacja Elica
  • Telefon: 515-127-557
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Opis

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employer 2021.

W związku z rozwojem struktur w Polsce, obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na następujące stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

ZADANIA:

•       Zakup części niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania maszyn produkcyjnych

•       Obsługa systemu SAP

•       Zmniejszenie kosztów zakupów technicznych i usług przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej ich jakości

•       Nadzór nad magazynem części zamiennych

•       Bieżąca kontrola dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych stanowiących podstawę do zapłaty pod względem formalno-rachunkowym

•       Stała współpraca z działem zakupów oraz finansów

OCZEKIWANIA:

•       Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

•       Znajomość zagadnień logistycznych oraz gospodarki magazynowej,

•       Kreatywność, umiejętność współdziałania w zespole oraz rozwinięte kompetencje komunikatywne

•       Dobra organizacja pracy własnej, dokładność, skrupulatność

•       Umiejętność pracy pod presją

OFERUJEMY:

•       stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę

•       ciekawa, pełna wyzwań praca w międzynarodowym zespole w dobrej atmosferze

•       możliwości rozwoju oraz zdobycia nowej wiedzy i doświadczeń

•       prywatna opieka medyczna

•       ubezpieczenie na życie

•       bogaty pakiet świadczeń socjalnych, dofinansowane posiłki

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub „Aplikuj teraz” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo do jej wycofania w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Elica Group Polska przed cofnięciem zgody.