DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 7 200-9 100 PLN/m-c
  • Firma: Intraservis Group Sp. z o.o.
  • Kontakt: Justyna Intraservis
  • Telefon: +48736429614
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kostrzyn
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Centrum dystrybucyjne dużej sieci dyskontów spożywczych poszukuje Magazynierów Kompletacji do pracy w Kostrzynie.

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie. Pracodawca oferuje profesjonalne wdrożenie i wsparcie, pakiety szkoleniowe dostosowane do stanowiska oraz darmowe 3-daniowe posiłki regeneracyjne.

Zakres obowiązków:

• kompletacja i załadunek towaru zgodnie z zamówieniem sklepów;

• udział w inwentaryzacji stanów magazynowych zgodnie ze standardami firmy;

• zabezpieczanie folią skompletowanych palet;

• przestrzeganie zasad BHP i wewnętrznego regulaminu pracy;

• obsługa wózka widłowego (tzw. pieska).

Wymagania:

• gotowość do pracy fizycznej w systemie zmianowym, także w porze nocnej i w różne dni tygodnia (włącznie z sobotami, niedzielami i świętami);

• aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka Sanepid) – w razie potrzeby pomożemy w jej wyrobieniu;

• odpowiedzialność, rzetelność i efektywność w działaniu;

• pozytywne nastawienie do współpracy;

• doświadczenie na stanowisku magazyniera min. 6 miesięcy.

Harmonogram: Praca w systemie II zmianowym: (7:00-19:00, 19:00-7:00). Soboty - zmiana tylko dzienna od 7:00-19:00 (dodatkowo przed niedzielą handlową zmiana od 15:00-3:00).

Wynagrodzenie: Stawka godzinowa w okresie wdrożeniowym (maks. 4 tygodnie) wynosi 21,80 zł netto, po okresie wdrożeniowym stawka wzrasta do 24 zł – 27,50 zł netto w zależności od osiąganego wyniku.

Możliwość zakwaterowania - koszt: 300 zł miesięcznie. Pracodawca zapewnia transport do pracy - koszt: 100 zł miesięcznie.

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią dynamicznej firmy!