DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: DataConsult S.A.
  • Kontakt: Tatiana Szypulska
  • Telefon: 126540005
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Konsultant

Konsultant systemów IT dla logistyki

Jeśli:

  • pracujesz jako helpdesk w zakresie systemów ERP lub pokrewnych i nudzą cię rutynowe zgłoszenia i przeklejanie formułek?
  • interesują Cię techniczne zagadnienia i chcesz się rozwijać w tym kierunku?
  • chcesz mieć realny wpływ na rozwój oprogramowania?
  • myślisz o pracy wdrożeniowca ale niezwiązanej z wyjazdami?

Aplikuj do nas. U nas znajdziesz to, czego szukasz!

Będziesz obsługiwać kilkunastu swoich Klientów, rozwijać ich instalacje przeprowadzając z nimi projekty, które realnie usprawniają ich pracę na magazynie. Będziesz też mieć realny wpływ na rozwój oprogramowania i zapomnisz co to rutyna.

Zadania dla Ciebie

  • prowadzenie projektów wdrożeniowych i rozwojowych u Twoich klientów
  • konfiguracja systemu ExpertWMS® dla logistyki wewnętrznej, w tym wdrażanie dodatkowych rozwiązań i testowanie nowych funkcjonalności
  • wsparcie w obszarach funkcjonalnych i technicznych systemu WMS
  • analiza i rozwiązywanie błędów oprogramowania zgłaszanych przez Twoich Klientów
  • budowanie otwartej i opartej na zaufaniu relacji z Klientami
  • uzgadnianie wymagań funkcjonalnych dla procesów magazynowych i potrzeb biznesowych
  • aktywna współpraca z zespołami programistycznymi i wdrożeniowymi
  • udział w testowaniu oprogramowania
  • zwinne prowadzenie projektów i zgłoszeń

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu projektów i pracy z klientem
  • chęci nauki i poszerzania wiedzy w obszarze technicznym
  • umiejętności analizowania i identyfikacji potrzeb Klientów
  • swobody w nawiązywaniu kontaktów i relacji biznesowych
  • umiejętność współpracy i sprawnej komunikacji w zespole

Dużym atutem będzie

  • znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • doświadczenie we wdrażaniu lub utrzymywaniu jednego z systemów: WMS, ERP, MES, CRM

To oferujemy:

  • bardzo ważna jest dla nas pozytywna atmosfera w miejscu pracy, bardzo wysoko oceniana przez naszych pracowników
  • ważne jest dla nas pozytywne nastawienie i wysokie PH (poczucie humoru)
  • dbamy o dobro naszych pracowników: liczy się dla nas Twoje zdrowie i rodzina
  • szanujemy Twój czas, dbając o zachowanie work-life balance
  • nie pracujemy w środowisku korporacyjnym ani nie jest to praca call – center
  • pracę bezpośrednio u producenta oprogramowania z realnym wpływem na produkt i rozwiązania
  • mamy narzędzia i sposoby, które dbają o Twój kręgosłup i kondycję
  • dla każdego pracownika mamy własne, w pełni wyposażone i komfortowe stanowisko pracy
  • zdobywamy wiedzę i realizujemy ciekawe projekty w dwóch wiodących dziedzinach: IT i logistyka
  • wymieniamy wiedzę techniczną w firmie
  • na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia
  • rozmawiamy ze sobą po polsku, ale liczy się dla nas znajomość każdego języka
  • jesteśmy otwarci na nowe pomysły
  • po okresie próbnym możesz pracować hybrydowo
  • praca nie wiąże się z wyjazdami do Klienta
  • a ponadto: Dużo się u nas dzieje, wyzwań nie będzie Ci z nami brakowało