DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 25 PLN/h
  • Firma: Workhouse4you
  • Kontakt: Aleksandra
  • Telefon: 574575636
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MAGAZYNIER - sortowanie przesyłek kurierskich

Lokalizacja: Kraków [dz. Nowa Huta], woj. małopolskie
Wymiar: zlecenie na 5 dni w tygodniu
Stawka: 25zł/h brutto + PREMIA

Dojazd: możliwość bezpośredniego dojazdu komunikacją miejską- przystanek Pleszów:
*tramwaj: nr 10 (Łagiewniki) oraz nr 21 (Osiedle Piastów )

*autobus: nr 131, 141, 161, 171, 181, 211 oraz 271

Oferujemy:

  • współpracę do wyboru:
    od wtorku do soboty w godzinach 00:00-07:00,
    od poniedziałku do piątku w godzinach 05:00-10:00; 14:00-22:00,
    elastyczny grafik w wybrane dni wyłącznie w godzinach 05:00-10:00 lub 14:00-22:00,
  • stałą stawkę podstawową wynoszącą 25zł/h brutto + premia do 300zł,
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • współpracę z firma będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.

Zadania:

  • sortowanie, segregacja oraz skanowanie przesyłek,
  • rozładunek oraz załadunek paczek,
  • utrzymanie czystości w magazynie.

Wymagania:

  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność w podanych godzinach,
  • pełna sprawność fizyczna,
  • niekaralność.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575636.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)