DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca zdalna
  • Pensja: 165-190 PLN/h
  • Firma: Next Technology Professionals
  • Kontakt: Next Technology Professionals
  • Telefon: 221189919
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista

Next Technology Professionals jest certyfikowaną agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Mid / Senior iOS Developer

Miejsce pracy: 100% zdalnie (możliwość pracy z biura we Wrocławiu i Bydgoszczy)

Branża: zatrudnienie w NEXT (outsourcing), nasz Klient realizuje projekt dla Komisji EU

Delegacje: nie

Start: ASAP (max. 1 mc. wypowiedzenia)

Forma współpracy: B2B, full-time, długofalowo

Wynagrodzenie: 165 - 190 zł/h netto / h + VAT (do ustalenia)

Firma / projekt: naszym klientem jest międzynarodowa firma, lider w dziedzinie transformacji cyfrowej w takich obszarach jak cyberbezpieczeństwo, wysokowydajne obliczenia czy chmura. Poszukujemy specjalisty do projektu realizowanego dla Komisji Europejskiej.

Technologie:

  • iOS development
  • IDE / xCode
  • Webservices (RESTful / SOAP / JSON / XML)
  • MVVM
  • VIPER
  • OOA / OOP

Proces rekrutacyjny (100% zdalny - max 2 tygodnie czas trwania):

  • rozmowa z rekruterem NEXT (10 minut) + przedstawienie CV do rekrutacji
  • I etap - spotkanie techniczne z managerem projektu / tech leadem projektu (60 minut)
  • II etap (opcjonalnie) - krótka rozmowa projektowa z Klientem końcowym (30-45 minut)
  • decyzja o podjęciu współpracy

Zakres obowiązków / Responsibilities

  • iOS development w oparciu o wymagania funkcjonalne biznesu
  • Tworzenie projektu / kodu
  • Stosowanie dobrych praktyk / clean code / analityczne podejście do własnej pracy w tym pisanie testów (testy integracyjne aplikacji w powiązaniu z innymi aplikacjami)
  • Optymalizacja / sprawdzanie istniejącego oraz nowo tworzonego kodu (dokumentacja)

Oczekujemy/ We expect

  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych iOS
  • Rozumienia praktycznych wzorców architektonicznych, takich jak MVVM, VIPER
  • Dobrej znajomości OOA, OOP
  • Dobrej znajomości IDE i xCode
  • Znajomość  / doświadczenie w obszarze Webserwisów (RESTful i SOAP) oraz formatów JSON i XML
  • Doświadczenia w integracji z interfejsami API (firm trzecich i po stronie serwera)
  • Nastawienia na przyjazną komunikację, wymianę pomysłów i pracę zespołową
  • Kreatywność, proponowanie rozwiązań, gotowość na brainstorming / challengowanie pomysłów z członkami zespołu
  • Angielski - koniecznie B2+ (projekt zagraniczny, zespół jest cross-językowy)

Oferujemy / We offer

  • Przejrzysty i uczciwy model długoterminowej współpracy (umowa B2B, umowa na czas nieokreślony)
  • Stabilne i pewne zatrudnienie w firmie (korporacji) o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Profesjonalne wsparcie NEXT w budowaniu ścieżki kariery (zawsze gotowi do rozmowy i pomocy – nigdy nie będziesz świadom(a), że czegoś nie wiesz, czegoś nie wyjaśniłeś lub zostałeś „sam(a)” w projekcie)
  • Dowolność miejsca pracy: 100% zdalnie lub czasem z biura
  • Elastyczne godziny pracy (w zakresie 7-18, trzymamy się uczciwie zasad Work-Life-Balance, ale pracujmy też w takich godzinach, byw razie konieczności aktywnie komunikować się z teamem)
  • Rozwój zawodowy, udział w najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektach na rynku, realizowanych dla klientów będących liderami w swoich branżach w Polsce i na świecie
  • Bardzo dojrzały i profesjonalny ekosystem rozwoju
  • Świadomość, że Twoje sugestie projektowe zostaną wysłuchane i wzięte pod uwagę (realny wpływ na funkcjonowanie projektu)