DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 13-16 EUR/h
  • Firma: HR NOW
  • Kontakt: Hr Now
  • Telefon: 505176000
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny bez języka niemieckiego

różne lokalizacje w Niemczech

Oferujemy:

• stawkę 13,00-16,25 euro brutto/h,

• wynagrodzenie ok.1500-1800 EURO NETTO miesięcznie!

• możliwość pobierania zaliczek po przepracowanym tygodniu roboczym,

• zakwaterowanie płatne 150 euro/miesiąc – dobry standard, wyposażenie + Wi-Fi,

• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec, na podstawie umowy o pracę tymczasową,

• stałą opiekę polskiego koordynatora,

• pracę w polskim zespole i z polskimi brygadzistami,

• koordynowanie dojazdu dom-praca-dom w Niemczech,

• zwrot kosztów za dojazd z Polski do Niemiec – po 3 miesiącach pracy,

• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

Obowiązki:

• załadunek i rozładunek paczek,

• dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru.

Wymagania:

• sprawność fizyczna,

• gotowość do pracy,

• własny samochód na dojazd – mile widziane.

Zadzwoń już teraz!

+48 505 176 000