POSZUKUJEMY KONSULTANTÓW TELEFONICZNYCH DO PROJEKTU ORANGE!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 26-34 PLN/h
  • Firma: Armatis
  • Kontakt: Kateryna Korol
  • Telefon: 517249435
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Szukasz satysfakcjonującej i ekscytującej kariery, która pozwoli Ci wykorzystać Twoje wyjątkowe umiejętności komunikacyjne? Nie szukaj dalej! Nasza firma poszukuje utalentowanych osób, które dołączą do dynamicznego zespołu Orange.

Jako Agent będziesz na czele naszej działalności, zapewniając najlepszą obsługę i dostarczając wyjątkowe rozwiązania naszym cenionym klientom.

Obowiązki:

· Kontakt telefoniczny z obecnymi klientami

· Przedstawianie ofert i doradztwo w zakresie pakietów i rozwiązań sieci Orange (telefon-internet-telewizja-sprzęt)

· Przedłużanie umów oraz obsługa procesów sprzedażowych

· Budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez wysoką jakość obsługi

· Odpowiadanie na zapytania klientów dotyczące oferty, usług i zamówień

· Monitorowanie i raportowanie wyników sprzedaży

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z podstawy 23,50 zł brutto/h oraz systemu premiowego uzależnionego od osiąganych wyników

· Elastyczny grafik, uwzględniający możliwość dostosowania godzin pracy do indywidualnych preferencji / także nauki

· Profesjonalne szkolenia wprowadzające i wsparcie w rozwoju zawodowym

· Ciekawe benefity, takie jak dofinansowanie karty Multisport, liczne konkursy z gadżetami, program poleceń pracowniczych

· Przyjazną atmosferę pracy i inspirujące środowisko, pełne młodych i ambitnych ludzi

· Możliwość rozwoju zawodowego poprzez awanse wewnętrzne

Oczekujemy:

· Dyspozycyjności minimum 120 godzin / msc - możliwy nawet pełny etat !! (elastycznie układany grafik, działamy 8:30-20 pn-pt oraz 9-17 w soboty)

· Chęci pracy w dynamicznym środowisku

· Zaangażowania do osiągania zamierzonych celów sprzedażowych

· Komunikatywności i umiejętności budowania relacji z klientami

· Zorientowania na wyniki i umiejętności radzenia sobie z presją

· Pozytywnego podejścia, entuzjazmu i motywacji do osiągania sukcesów

· Umiejętności pracy w zespole i współpracy z innymi kolegami

Aby aplikować, wyślij swoje CV w odpowiedzi na zamieszczona ofertę pracy.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/