PRACA Z DZIEĆMI - STREETWORKER_KA I PRACOWNIK_CZKA CENTRUM

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Centrum Profilaktyki i Edukacji Społecznej PARASOL poszukuje pracowników do Programu Rakowicka 10 w Krakowie.

Poszukujemy streetworkera_streetworkerki do pracy na pełen etat oraz pracownika_pracowniczki Centrum Izaaka 5 do pracy na 5/8 etatu.

Jako streetworker_streetworkerka będziesz:
• nawiązywać i budować kontakty z dziećmi i młodzieżą w przestrzeni otwartej w trakcie codziennych 4-godzinnych dyżurów,
• diagnozować teren pod kątem miejsc, gdzie i w jaki sposób dzieci i młodzież spędzają czas,
• współpracować z rodzinami i instytucjami,
• planować własne działania i ewaluować je,
• prowadzić dokumentację związaną z pracą merytoryczną,
• realizować zadania związane z projektami.

Jako pracownik_pracowniczka Centrum Izaaka 5 będziesz:
• kreatywnie spędzać czas i wspierać kompetencje społeczne dzieci i młodzieży w Centrum Izaaka 5 działającym w formie drop-in (3 razy w tygodniu po 5 h)

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu lub 5/8 etatu w oparciu o umowę o pracę;
• pracę według metodologii współpracy z dziećmi i młodzieżą, opartej na szacunku, podmiotowości i akceptacji;
• możliwości rozwoju zawodowego;
• podniesienie kompetencji zawodowych dzięki uczestnictwu w bezpłatnych szkoleniach i superwizjach;
• wsparcie merytoryczne doświadczonych współpracowników;
• pracę w energicznym i kreatywnym zespole.

Poszukujemy osób:
• posiadających wykształcenie wyższe kierunkowe: pedagogika, psychologia, praca socjalna, socjologia, nauki o rodzinie lub pokrewne, lub minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzinami,
• samodzielnych i z dobrą organizacją pracy własnej,
• otwartych na uczenie się i gotowych na nowe wyzwania.

Dołącz do naszego zespołu i prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres: o.mandrela [małpa] parasol.org.pl lub m.michnowicz [małpa] parasol.org.pl
Po rozmowie wstępnej wybranych kandydatów_tki zapraszamy na dyżury próbne w teren lub w Centrum Izaaka 5. Na zgłoszenia czekamy do 29.01.2023 roku.