SPECJALISTA DS. ANALIZY BIAŁEK

Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko:

Specjalista ds. Analizy Białek

(Laboratorium Chromatografii i Spektrometrii Mas)

Miejsce pracy: Kraków (Dębniki)

Zakres obowiązków:

- Projektowanie oczyszczania białek na podstawie literatury fachowej oraz własnej wiedzy i doświadczenia.

- Wykonywanie oczyszczania białek i ich badanie.

- Przygotowywanie próbek do analiz.

Co oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

- Doskonalenie zawodowe i ciągłe podnoszenie kwalifikacji.

- Przyjazną, twórczą i swobodną atmosferę w miejscu pracy.

- Ciekawą pracę w innowacyjnym środowisku life science, w firmie z unikalną ofertą i infrastrukturą.

- Pomoc w relokacji.

Benefity: Ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, zniżki na usługi Centrum Badań Klinicznych JCI, spotkania integracyjne, dopłaty do posiłków, siłownia i sauna w siedzibie firmy, kawa i herbata, strefa relaksu.

Nasze wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia analityczna, chemia biologiczna, medyczna, biochemia, biotechnologia).

- Znajomość technik oczyszczania białek oraz metod analizy białek i postępowania z próbką białkową.

- Umiejętność projektowania strategii oczyszczania białek oraz przygotowywania próbek do analiz proteomicznych.

- Doświadczenie w wykonywaniu elektroforezy, Western Blot, testu ELISA.

- Umiejętność obsługi chromatografu cieczowego, średniociśnieniowego i HPLC.

- Język angielski min. na poziomie B2/C1.

- Znajomość pakietu MS Office w szczególności programów Excel i Word.

- Umiejętność analitycznego myślenia, wyszukiwania informacji w literaturze fachowej.

- Sumienność, samodzielność i kreatywność przy realizacji projektów.

- Dobra organizacja pracy i umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane: Znajomość analizy białek technikami: MST, SEC-MALS, LC-MS (qTOF), DLS, SPR. Umiejętności interpretacji widm masowych. Znajomość metodyki trawienia białek.

Aplikacje proszę składać do 29 sierpnia 2023 r. na maila: [email protected] lub za pomocą portalu.

Kontakt: tel.: 514 398 433.