DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 000-6 000 PLN/m-c
  • Firma: edrone
  • Kontakt: Karol Szymonik
  • Telefon: 535303545
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży

Będziesz częścią doświadczonego zespołu sprzedaży, który dba o nowych potencjalnych klientów, prowadząc proces poprzez kwalifikację, edukację i analizę potrzeb. Ta rola koncentruje się na rozwijaniu Twoich umiejętności biznesowych i sprzedażowych jako SDR (Sales Development Representative) w edrone oraz po intensywnym i edukacyjnym programie wdrożeniowym, w ramach którego będziesz mieć zapewnione stałe wsparcie i wskazówki, w rozwoju Twojej kariery na stanowisko Account Executive. Tworzymy najlepiej działającą organizację sprzedaży w regionie i osiągamy to dzięki najlepszym talentom i ludziom, którzy pasjonują się sprzedażą, tak jak Ty.

Otrzymasz 3 tygodnie intensywnego wdrożenia ze wsparciem zespołów ds. produktu, marketingu, obsługi klienta i inżynierów, aby zapewnić sobie sukces, a także codzienne mentoring i szkolenia ze strony współpracowników i lidera zespołu.

Obowiązki:

  • Kontakt telefoniczny, mailowy czy za pomocą LinkedIn z potencjalnymi klientami w celu umawiania demo prezentacji systemu

  • Realizacja celów sprzedażowych / pozyskiwanie nowych klientów z Polski / zarządzanie rachunkami bieżącymi

  • Tworzenie i publikacja treści słownych, graficznych, wideo na portalach społecznościowych (LinkedIn) w celu promocji produktu ☰edrone

  • Edukacja potencjalnych klientów

  • Odpowiadanie na zapytania ofertowe

  • Wsłuchiwanie się w potrzeby rynku i edukowanie zespołu ds. marketingu i produktu ☰edrone

  • Raportowanie w wewnętrznym systemie CRM

Oczekiwania:

  • (Warunek konieczny) Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B1/B2).

  • (Warunek konieczny) Nie bać się odrzucenia i radzenia sobie z obiekcjami

  • (Warunek konieczny) Otwarty umysł i zorientowany na sukces

  • (Warunek konieczny) Doświadczenie w kontaktach telefonicznych i mailowych

  • (Miło mieć) Doświadczenie w pracy z celami sprzedażowymi i dobre wyniki w ich realizacji.

  • (Miło mieć) Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi takich jak Hubspot CRM, Hunter, Vidyard.

  • (Miło mieć) Doświadczenie w cold callingu oraz znajomość LinkedIn

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie + wysokie premie miesięczne uzależnione od Twoich wyników oraz atrakcyjne premie kwartalne dla najlepszych

  • Multisport, prywatna opieka medyczna (LuxMed), piątkowe Happy Hours z jogą, bezpłatne lekcje angielskiego, polskiego i portugalskiego oraz osobiste doradztwo z Mindgram (platforma dla zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia)

  • Lokalizacja: Nasze biuro w Krakowie w pracy stacjonarnej z możliwością pracy hybrydowej po 3 miesiącach onboardingu

  • Szkolenia: Regularne szkolenia dotyczące umiejętności sprzedażowych, wiedzy produktowej i branżowej.

  • Praca z dużymi firmami eCommerce z Polski w szybkim cyklu sprzedaży

  • Współpraca z doświadczonymi i wysoko wykwalifikowanymi ekspertami z różnych dziedzin oraz korzystanie ze szkoleń sprzedażowych prowadzonych przez najlepszych ekspertów sprzedaży

  • Zespół SDR i wiodących badaczy, którzy Ci pomogą. Doświadczony lider sprzedaży z ponad 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej na rynkach międzynarodowych, który wspiera Cię na co dzień

Dodatkowe informacje

O nas:

Jesteśmy CRM opartym na sztucznej inteligencji dla firm eCommerce do kompleksowego wsparcia operacji ecommerce. Wierzymy, że przyszłość należy do firm technologicznych, a nie zajmujących się handlem.

Nieustannie dostarczamy firmom każdej wielkości przełomowe technologie wykorzystywane przez gigantów. Jesteśmy firmą technologiczną wspieraną przez VC — niedawno uzyskaliśmy Pre-A w wysokości 5,5 mln USD.

Nasze wartości:

  • Duch zespołu i praca zespołowa to nasze podstawowe wartości

  • Ciekawość i otwarty umysł podczas rozmów z potencjalnymi klientami

  • Nigdy nie rezygnuj z nastawienia

  • Profesjonalizm w podejściu do klientów, kolegów z zespołu i współpracowników

  • Odpowiedzialność za Twoje wyniki i wyniki

  • Wspieranie innych członków zespołu.

  • Uczciwość i przejrzystość

Umiejętności, które rozwiniesz:

  • Profesjonalny trening wizerunkowy

  • Współpraca międzywydziałowa

  • Doświadczenie i wiedza branżowa

  • Szkolenie SaaS

  • Rozwój umiejętności miękkich

  • Treningi fizyczne imprezy

Jak wygląda proces rekrutacyjny:

  1. Wypełnienie formularza rekrutacyjnego i załączenie CV

  2. Rozmowa telefoniczna z rekruterem - Karol Szymonik

  3. Rozmowa w biurze z liderem zepsołu - Mateusz Copija oraz z koordynatorką działu sprzedaży - Olga Grushetska

  4. Króka rozmowa telefoniczna (Odgrwanie ról) z liderem zespołu - Mateusz Copija

  5. Decyzja dotycząca oferty

Niezależnie od decyzji po poszczególnych etapach zawsze dostaniesz feedback dotyczący Twojej kandydatury.