DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: 5 600-6 200 PLN/m-c
  • Firma: PonikHolding
  • Kontakt: Sabina Siekierska
  • Telefon: 889987576
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Krotoszyn
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca
Firma Ponik Holding Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWCA KAT.C

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pojazdem zgodnie z wytycznymi pracodawcy oraz przepisami ruchu drogowego
  • Pomoc przy załadunku/rozładunku
  • Wypełnianie dokumentów transportowych
  • Obsługa tachografu oraz nawigacji GPS
  • Zabezpieczenie towaru na ciężarówce

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C lub C+E
  • Komunikatywny j.angielski lub j.rosyjski
  • Znajomość przepisów ruchu drogowego w UE
  • Mile widziana znajomość obsługi nawigacji

Oferujemy:

  • Max 45godz. jazdy w tygodniu
  • Transport
  • Zakwaterowanie

Dodatkowe informacje :

  • Dniówka 200 PLN za każdy dzień w trasie
  • Zatrudnienie zależne od otrzymania przez kandydata dokumentów pozwalających na pracę kierowcy (karta kierowcy, karta do tachografu,świadectwa kierowcy, badania psychologiczne, itp.)
  • Pokrywamy koszty uprawnień do wykonywania przewozu drogowego, które następnie odciągamy z wypłaty (około 400zł miesięcznie)
  • Część pojazdów posiada windę załadowczą. W takim przypadku płaca podniesiona jest o 300 PLN netto.
  •  Podwyżka o 300 PLN co kwartał.
  • Możliwość otrzymania "większej" ciężarówki, a co za tym idzie większej wypłaty
  • Pracodawca zapewnia ubranie robocze.
  • Pracodawca wypłaca zaliczki po każdym przepracowanym tygodniu

Siedziba firmy Ponik Holding, znajduje się na terenie Warszawy. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników pochodzących z Europy, Azji oraz Afryki. Obecnie poszukujemy ich aż w 37 państwach. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów ds. rekrutacji, prawników oraz tłumaczy, których działania nadzoruje kadra zarządzająca. Rekrutujemy na każde stanowisko oraz pomagamy w procesie legalizacji pracowników. Załatwiamy wszelkie niezbędne formalności, m.in. wizę. Do tej pory mieliśmy okazję współpracować z wieloma przedsiębiorcami z całego świata, dla których zrekrutowaliśmy ponad 12.000 pracowników.