DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 800 PLN/m-c
  • Firma: OKJOB
  • Kontakt: VALENTYNA PASHKOVSKA
  • Telefon: +48577262680
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Operator produkcji

Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyn produkcyjnych

• Kontrola jakości

• Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania:

• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

• Chęci do pracy

Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie od 3800 zł brutto

• Premię miesięczną ( 12 % od podstawy) 456 zł brutto

• Dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej

• Benefity pozapłacowe - Pakiet MultiSport, ubezpieczenie grupowe

• Szkolenie wdrożeniowe

• Darmowy transport pracowników z Głogowa, Lubina, Polkowic oraz Wałbrzycha

• Możliwość związania się z firmą o stabilnej pozycji na rynku w dłuższej perspektywie czasowej

• Darmowy kurs na operatora wózka widłowego oraz spawacza

• Płatne nadgodziny +50%/100%

• Dodatek za pracę w godzinach nocnych + 20%

• Kompleksowe wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia, stacjonarne oraz zdalne

• Odzież oraz obuwie robocze