DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 19 EUR/h
  • Firma: JobTalent
  • Kontakt: EuroTalents
  • Telefon: 48 81 440 88 99
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lublin
  • Region: lubelskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC

Od czterech pokoleń firma zajmuje się obróbką metali dla wszystkich możliwych sektorów przemysłu, od ciężkiego przemysłu stalowego po przemysł farmaceutyczny. Ich spektrum technologiczne obejmuje wszystkie dyscypliny: toczenie i frezowanie bardzo dużych wymiarów, certyfikowane spawanie, konstrukcje blaszane ze stali i stali nierdzewnej, inżynierie i inżynierie mechaniczna. Zaawansowany park maszynowy, wysoko wykwalifikowany personel i najnowocześniejsze procedury technologiczne pozwalają im realizować wszystkie zamówienia z niezrównaną jakością i precyzją. Do swojego zespołu, firma poszukuje:

Operator frezarki

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za ustawianie, programowanie, obsługę i konserwację frezarki
  • Odpowiedzialność za dokładne umieszczenie obrabianego przedmiotu, biorąc pod uwagę charakter operacji, program i zużycie narzędzi (frezowanie, wiercenie dłut)

Wymagania:

  • Doświadczenie 4-5 letnie na podobnym stanowisku + kompetencje związane z pracą
  • Posiadanie wiedzy na temat dużych frezarek (Correa, Skoda) z osia X np. 8000 mm, osia Y 1500 mm i osia Z 3000 mm
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane techniczne doświadczenie w pracy z maszynami
  • Umiejętność interpretowania rysunków technicznych
  • Umiejętność samodzielnego organizowania i wykonywania swoich zadań z należytą precyzją
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość podstawy obsługi komputera

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia na podstawie belgijskiej umowy +/- 19€ brutto/h + dodatki zmianowe + 8€ czeku żywnościowego za każdy przepracowany dzień
  • Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Stałą pomoc polskojęzycznych koordynatorów
  • Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
  • Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii