DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: GPPH
  • Kontakt: Kinga Wiktor
  • Telefon: 574 866 566
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Mielec
  • Region: podkarpackie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista C

Firma GPPH S.C. poszukuję chętnych do pracy na stanowisku: TECHNOLOG - PROGRAMISTA WYCINARKI LASEROWEJ

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej (AutoCad);
  • przygotowywanie programów na maszyny CNC;
  • nadzór nad wprowadzoną technologią;
  • obsługa wycinarki laserowej;
  • bieżąca kontrola jakości wykonywanych elementów;
  • współpraca z działem Produkcji i Kontrolą Jakości;

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z technologią obróbki metalu oraz laserowym cięciem blach;
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • znajomość metodologii CAD;
  • dokładność i rzetelność;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w systemie jednozmianowym;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów;
  • pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole;
  • benefity MultiSport, LuxMed- 100% refundacji, ubezpieczenie grupowe;

Do aplikacji prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”