DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 000-10 000 PLN/m-c
  • Firma: MEBFRO Kamil Ucig
  • Kontakt: MEBFRO Kamil Ucig
  • Telefon: 796121830
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Nowiny
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Stanowisko: Monter Stoisk Targowych

Lokalizacja: Nowiny

O firmie: Mebfro Kamil Ucig

Jesteśmy dynamiczną firmą z długoletnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w montażu stoisk targowych. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których innowacyjność, jakość i satysfakcja klienta są priorytetami.

Nasza firma od lat zdobywa uznanie w branży dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, kreatywności oraz skoncentrowaniu na spełnianiu oczekiwań naszych klientów. Dzięki naszej pasji do rozwoju i dążeniu do doskonałości, osiągamy sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym.

Obowiązki:

• Przygotowanie elementów stoisk targowych.

• Prace stolarskie.

• Prace magazynowe.

• Wyklejanie grafik.

• Przygotowanie stoisk do transportu oraz załadunek.

• Montaż / demontaż stoisk w miejscu wystawy.

• Praca z rysunkami technicznymi.

• Prace techniczno-manualne w magazynie.

• Kompletowanie elementów stoisk zgodnie z listą.

• Prace montersko-wykończeniowe w firmie.

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na targach, w pracach stolarskich, monterskich oraz wykańczaniu wnętrz.

• Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.

• Umiejętność pracy w zespole.

• Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność.

• Prawo jazdy kat. B.

• Chęci do pracy.

• Gotowość do pracy wyjazdowej, także poza granicami kraju.

Oferujemy:

• Pracę w przyjaznej atmosferze,

• Niezbędne narzędzia pracy.

• Możliwość rozwoju.

• Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia.

Jak Aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected]

Informacje Dodatkowe:

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."