DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 242-5 500 PLN/m-c
  • Firma: MEBFRO Kamil Ucig
  • Kontakt: MEBFRO Kamil Ucig
  • Telefon: 796121830
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Nowiny
  • Państwo: Polska

Jesteśmy dynamiczną firmą z długoletnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w montażu stoisk targowych. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których innowacyjność, jakość i satysfakcja klienta są priorytetami.

Nasza firma od lat zdobywa uznanie w branży dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, kreatywności oraz skoncentrowaniu na spełnianiu oczekiwań naszych klientów. Dzięki naszej pasji do rozwoju i dążeniu do doskonałości, osiągamy sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym.

Zakres obowiązków:

• Koordynacja i organizacja udziału firmy w targach.

• Przygotowywanie dokumentacji związanej z udziałem w targach.

• Monitorowanie i analiza rynku targowego oraz identyfikacja nowych możliwości biznesowych.

• Obsługa korespondencji biurowej oraz zarządzanie dokumentacją.

Wymagania:

• Wykształcenie średnie lub wyższe.

• Doświadczenie w pracy biurowej, preferowana branża targowa.

• Znajomość obsługi pakietu MS Office.

• Umiejętność organizacji pracy własnej oraz skrupulatność w realizacji obowiązków.

• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Interesujące wyzwania związane z organizacją udziału w targach.

• Przyjazną atmosferę w pracy.

• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected]

Informacje dodatkowe:

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."