DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 000-6 000 PLN/m-c
  • Firma: FUNDACJA WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ
  • Kontakt: Justyna Trojan
  • Telefon: 786941396
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Asystentka

Twój zakres obowiązków

  • obsługa beneficjentów programu
  • tworzenie oraz realizacja harmonogramów spotkań
  • nadzór nad terminową realizacją projektu
  • nadzór na pracą usługodawców oraz zespołu projektu,
  • nadzór nad udzielaniem zamówień i zawieraniem umów,
  • bieżące monitorowanie stopnia osiągania zakładanych rezultatów i celów
  • wspieranie kierownika projektu
  • prowadzenie biura projektu oraz gromadzenie dokumentacji,
  • przygotowywanie sprawozdań,
  • prowadzenie stałych działań informacyjno-promocyjnych projektu
  • nadzór nad rekrutacją.
  • tworzenie raportów okresowych
  • wsparcie techniczne platformy cyfrowej programu

Nasze wymagania

  • Dobre umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie jak i piśmie, poparte doświadczeniem zawodowym
  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży i obsługi klienta.
  • Znajomość obsługi platform internetowych oraz ogólnych umiejętności poruszania się w środowisku online.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność tworzenia raportów i sprawozdań.
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do nauki nowych platform i systemów oraz skutecznego przekazywania wiedzy użytkownikom.
  • Umiejętność skutecznego diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Szybkie przyswajanie wiedzy i gotowość do nauki nowych narzędzi i funkcji.
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność i dostosowywanie się do zmian
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i skuteczne zarządzanie czasem.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność ustalania priorytetów.

To oferujemy

Proponujemy umowę zlecenie/B2B (na okres pierwszych 3 miesięcy, 8-godzinny dzień pracy, 5 dni w tygodniu). To czas wdrożeniowy, w którym obie strony będą się wzajemnie poznawać. Zależy nam na współpracy długookresowej – stopniowo budujemy stabilny i zgrany zespół. Dlatego po 3 miesiącach usiądziemy do rozmowy na temat zmiany formy zatrudnienia oraz wysokości wynagrodzenia. W tym zakresie sporo też będzie zależało od Ciebie i Twoich oczekiwań.

Przygotuj swoje CV i list motywacyjny, w którym przekonaj nas do tego, że chcesz z nami pracować i właśnie takie stanowisko jest tym, w którym byś się widział. Będziemy czytać z uwagą i zapewniamy, że odpowiemy na każde zgłoszenie.

CV i list motywacyjny zapisz jako pliki PDF i dołącz w formie załączników do wiadomości.

Wybrane osoby zaprosimy na indywidualną rozmowę do biura fundacji (pierwszy etap). Podczas spotkania porozmawiamy o tym, co napisaliśmy wyżej. Wybrane osoby po pierwszym etapie zaprosimy na kolejną rozmowę z zarządem fundacji (drugi etap), bardziej szczegółową, opartą również o informacje, które wzajemnie wymienimy na pierwszym spotkaniu.

Harmonogram tej rekrutacji:

I. 11.10.2023-11.11.2023 nadsyłanie zgłoszeń

II. 13.11.2023 - 17.11.2023 pierwszy etap

III. 22.11.2023 - 24.11.2023 drugi etap

IV 01.12.2023 - rozpoczęcie pracy