DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 500-5 500 PLN/m-c
  • Firma: Paretti
  • Kontakt: Andrii Paretti
  • Telefon: +48535715932
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn

Opis oferty pracy

️ Stanowisko: Operator Urządzeń Technologicznych

Umowa: Umowa o pracę przez agencję lub bezpośrednio u pracodawcy (możliwość pracy na umowę zlecenie)

Opis stanowiska:

  • Obsługa urządzeń oraz maszyn produkcyjnych
  • Terminowe realizowanie harmonogramu produkcji
  • Prace porządkowe i dbanie o czystość miejsca pracy
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania stanowiska:

  • Chęci do nauki oraz rozwoju
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym
  • Pierwsza umowa na okres próbny
  • Praca w systemie czterobrygadowym lub od poniedziałku do soboty z dniem wolnym w tygodniu

Wymagania:

  • Doświadczenie na produkcji
  • Osoby szybko uczące się i chętne do nauki

Oferta Finansowa:

  • Stawka od 4400 zł brutto z możliwością negocjacji dla osób z doświadczeniem
  • Dopłata do transportu
  • Premie miesięczne 100-600 zł brutto (wydajność, bezwypadkowość)
  • 100 zł premii za pracę w niedzielę

Dla obcokrajowców:

  • Osoby z Ukrainy lub Białorusi mówiące po polsku i szybko uczące się
  • Po pewnym czasie zatrudnienia przez agencję, możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę

Dodatki i Udogodnienia:

  • Dopłata za godziny nocne około 4.2 zł brutto zgodnie z prawem pracy
  • Podwyżka roczna
  • Pakiet w LuxMed za 5 zł miesięcznie
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport za 38 zł miesięcznie

Dodatkowe Wynagrodzenia:

I próg premii: 200 zł

II próg premii: 400 zł

III próg premii: 600 zł

200 zł za każdych 100 dni bez wypadku

Dofinansowanie do dojazdu od 120 zł brutto

100 zł za każdy przepracowany dzień wolny (sobota, niedziela)

Uwagi Dodatkowe:

Stawka może być wyższa dla osób posiadających uprawnienia UDT, doświadczenie na produkcji od 1.5 roku