DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: MEB TECHNICAL SP. Z O.O.
  • Kontakt:
  • Telefon: 775558970
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Opole
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska

MEB Energy jest częścią MEB Group, grupy działającej na rynku niemieckim, austriackim i polskim.

MEB Energy to prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań. Tworzymy zespół osób pasjonujących się innowacyjnymi technologiami, których wprowadzanie w życie postawiliśmy sobie za cel.

Doświadczenie zdobyte na rynkach, w których tematyka odnawialnych źródeł energii jest od lat na porządku dziennym oraz współpraca z liderami w tej branży, pozwala na projektowanie i wykonywanie instalacji w zakresie od instalacji prosumenckich, aż do budowy farm fotowoltaicznych i systemów OZE takich jak biogazownie oraz małe i średnie elektrownie wiatrowe.

Dzięki licznym powiązaniom z zachodnim rynkiem jesteśmy zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami i nowościami w branży, co pozwala na zaproponowanie oraz wdrażanie rozwiązań na najwyższym poziomie.

Zakres obowiązków:

· Wykonywanie projektów instalacji PV, zarówno tych małych prosumenckich jak i dużych farm fotowoltaicznych

Wymagania:

· Wykształcenie wyższe kierunkowe (Elektrotechnika, OZE, Automatyka)

· Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość oprogramowania typu "PV*SOL", MS OFFICE, AutoCAD, EPLAN

· Znajomość obsługi komputera

· Komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

· Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie

· Umiejętność pracy w zespole

· Prawo jazdy kat. B

· Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

· Pracę w prężnie rozwijającym się dziale inżynierii

· Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z zaangażowaniem i promujące aktywność

· Jasne warunki pracy oraz wynagrodzeń

· Stały rozwój, szkolenia

· Możliwość pracy w modelu hybrydowym 2/3

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub na podany adres e-mail.

Prosimy, aby w temacie wiadomości e-mail wpisać stanowisko, na które Kandydat aplikuje.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEB TECHNICAL Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych