DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Fabryki Mebli FORTE S.A.
  • Kontakt: Fabryki Mebli FORTE S.A.
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Informatyk

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko: SPECJALISTA DS. WSPARCIA IT

Praca stacjonarna

TWOJE ZADANIA:

- Wsparcie użytkowników systemów komputerowych oraz rozwiązywanie zgłaszanych problemów technicznych zgodnie ze standardami firmy

- Przygotowanie sprzętu dla użytkowników, w tym instalacja i konfiguracja oprogramowania (stacje robocze, laptopy, tablety, telefony oraz wszelkie peryferia)

- Diagnozowanie zgłaszanych problemów zgodnie z obowiązującymi standardami lub przekazanie ich do drugiej linii wsparcia

- Wdrażanie zaakceptowanych rozwiązań z obszaru cyberbezpieczeństwa

- Rekomendowanie zmian w oparciu o zdobytą wiedzę w obszarze IT

TWÓJ PROFIL:

- Doświadczenie we wsparciu lub utrzymaniu usług IT – warunek konieczny

- Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe o kierunku informatyka lub pokrewne

- Znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows oraz pakietu Office 365

- Podstawowa wiedza z zakresu sieci WAN/LAN

- Nastawienie na klienta wewnętrznego

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – minimum B1

- Prawo jazdy kategorii B

KORZYŚCI:

- Elastyczny czas pracy

- Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników (Ostrów Mazowiecka i Suwałki)

- Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej

- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE

- Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku

- Dofinansowanie do wypoczynku

- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników

- Bony noworoczne dla dzieci pracowników

- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

- Płatny program poleceń pracowniczych

Prześlij CV na adres: [email protected]

Lub zadzwoń: 29 64 42 450

Możesz również aplikować poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=3f7d529f5d744404b02d9f137e80aed8