DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14-16 EUR/h
  • Firma: APV.EU
  • Kontakt: Aleksandra
  • Telefon: 724 897 788
  • Język obcy: francuski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter
APV.EU (KRAZ 24145) – jesteśmy specjalistami w dziedzinie poszukiwania, rekrutacji i zatrudniania pracowników. Od kilkunastu lat łączymy zaufanych pracodawców i kompetentnych ludzi poszukujących swojego miejsca na rynku pracy.

Aktualnie poszukujemy dla naszego francuskiego Klienta kandydatów na stanowisko:

MONTER PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

OPIS STANOWISKA:

• instalacja paneli na dachach
• kompleksowa usługa podłączenia do domowej/przemysłowej instalacji elektrycznej
• wykonywanie pomiarów elektrycznych
• podłączanie falowników prądu
• instalacja okablowania elektrycznego
• wykonywanie uziemienia

OCZEKUJEMY:

• doświadczenia na stanowisku - min. 2 lata
• umiejętności czytania schematów
• znajomości systemów producenta K2 - mile widziane
• doświadczenia w pracy na dachach skośnych i płaskich
• znajomości języka francuskiego- mile widziana
• prawo jazdy kat. B
• uprawnienia na zwyżki - mile widzane

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
• stawka (w zależności od doświadczenia) 14-16 eur netto/h
• terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, odprowadzane składki ZUS
• możliwość pobierania zaliczek po przepracowanym tygodniu
• opłacony dojazd na początek/koniec kontraktu oraz auto służbowe do dyspozycji na miejscu
• zapewnione i opłacone mieszkanie w dobrym standardzie
• odzież roboczą (zwrot do 600PLN na rok) oraz narzędzia
• płatny system poleceń - 100 eur za osobę/ po przepracowaniu przez nią miesiąca
• zdalną opiekę koordynatora w trakcie przebywania na kontrakcie

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.