DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Enco Sp. z o.o.
  • Kontakt: Enco Enco
  • Telefon: 605 695 110
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Pyskowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator suwnicy

Jesteśmy producentem  wysokiej jakości prefabrykowanych  stacji transformatorowych wraz z wyposażeniem. Produkcja  odbywa się w Zakładzie Produkcyjnym w Pyskowicach do którego prowadzimy aktualnie  rekrutację na stanowisko:

Operator suwnicy/ Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Pyskowice

Wymiar pracy: cały etat

Główne zadania:

  • Montaż elementów stacji transformatorowych
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Przewożenie elementów produkcyjnych za pomocą suwnic ( prefabrykaty betonowe, urządzenia)
  • Przygotowanie stacji transformatorowych do wysyłki, kompletacja dostawy
  • Przyjmowanie dostaw (odbiory ilościowe i jakościowe)
  • Dbanie o jakość i terminowość realizacji zleceń

Wymagania:

  • Zaangażowanie
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego - aktualne uprawnienia
  • Doświadczenie w obsłudze suwnic do 20 t. oraz suwnic w układzie tandem z poziomu 0 - aktualne uprawnienia
  • Doświadczenie w przewożeniu materiałów o dużych gabarytach
  • Zmysł organizacyjny
  • Prawo jazy kat. B – mile widziane

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premie
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę jednozmianową w dobrych warunkach socjalnych  - na hali
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach
  • Współfinansowany pakiet multisport
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych ( dofinansowanie do urlopu, dodatki finansowe na święta itp.)
  •  Parking dla pracowników