DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: Ideal Work Germany
  • Kontakt: Rekruter Ideal Work
  • Telefon: +48 799 355 540
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Radom
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Komisjoner

OFERUJEMY:

Stawkę godzinową 13,50 EUR brutto/h

Ok. 168h pracy w miesiącu

Pomoc w organizacji transportu do Niemiec

Wsparcie polskich koordynatorów i brygadzistów

Polski zespół w pracy

Możliwość długotrwałej współprac

ZADANIA:

Zbieranie produktów spożywczych na wózek wg komunikatów w języku polskim na słuchawkach (pick by voice)

Praca na amajzie

WYMAGANIA:

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Chęć wyjazdu na dłużej

Sprawność fizyczna

Dlaczego warto pracować

jako komisjoner w okolicach Kassel?

wysoki standard zakwaterowania w 2-osobowych pokojach

aż do 300EUR premii efektywnościowej miesięcznie

dostęp do kantyny – dwudaniowy obiad za 3EUR

Naszym pracownikom zapewniamy:

zakwaterowanie w mieszkaniach/ pokoje 2 osobowe

całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec

pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec

ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe

opiekę medyczną Luxmed

możliwość zaliczek

​wynagrodzenie wypłacane 10 dnia miesiąca

Gwarantujemy również:

200 EUR brutto premii półrocznej (Urlabsgeld/ Weihnachtsgeld)

płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza

możliwość zmiany lokalizacji (do dyspozycji ponad 30 miejsc pracy w Niemczech)

możliwości zostania na dłużej – jeśli i Ty i my będziemy zadowoleni ze współpracy chętnie podpisujemy kontrakty na dłuższy okres

szkolenia i rozwój – zależy nam aby osoby, które chcą się rozwijać mogły to robić – więc jeśli interesuje Cię stanowisko Leadera lub Brygadzisty pomożemy Ci się rozwinąć

stabilne miejsce pracy – wiemy jak ważna jest stabilizacja i gwarancja pracy, szczególnie jak pracujesz za granicą – to też możemy zapewnić naszym dobrze pracującym pracownikom.

IDEAL WORK – to polska agencja pracy tymczasowej, która współpracuje z największymi dostawcami usług kurierskich w Europie oraz z firmami z branży produkcji, automotive, rolnictwa czy meblarskiej.

Przez lata naszej działalności na rynku niemieckim zapewniliśmy miejsca pracy tysiącom pracownikom z Polski. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i spróbuj swoich sił w pracy w Niemczech z IDEAL!