PRACOWNIK KONFEKCJONOWANIA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Omida
  • Kontakt: HR
  • Telefon: 7939380303
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Raszyn
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Omida Solutions to marka specjalizująca się w logistyce kontraktowej oraz profesjonalnej
obsłudze magazynowej dla Klientów spółek z naszej grupy. Należymy do Grupy OMIDA,
składającej się z kilku ściśle współpracujących ze sobą spółek, dzięki czemu klientom
zapewniamy kompletną obsługę w zakresie spedycji oraz każdej gałęzi transportu. Mamy
szereg certyfikatów podkreślających jakość i wysokie standardy w obszarach transportu oraz
obsługi klienta (ISO, IFS Logistic, GMP+,CWB). Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych
nagród, tj. Diament Miesięcznika miesięcznika Forbes 2019 i 2023, Gazele Biznesu,
przyznawane najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom, którą
otrzymała w latach 2014, 2015, 2016 oraz 2018. W 2023 roku otrzymaliśmy Certyfikat Great
Place To Work, przyznany na podstawie opinii Naszych pracowników. W związku z
rozwojem naszych struktur poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Konfekcjonowania
Miejsce Pracy: okolice Warszawy-Janki

Twój zakres obowiązków

 Pakowanie towaru z uwzględnieniem wytycznych dotyczących konfekcjonowania.
 Sprawdzenie zgodności ilościowej i rodzaju komponentów.
 Wizualna kontrola jakości i lekka poprawa nieprawidłowości.
 Weryfikacja uszkodzeń i wad produktów.
 Etykietowanie pudełek.
 Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

Nasze wymagania
 Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
 Spostrzegawczość, skrupulatność, uważność na detale oraz duża estetyka.
 Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne m.in. zdolność do pracy w grupie i
komunikacji z innymi pracownikami.
 Zdolności manualne.
 Wysokie zaangażowanie, nastawienie na zadania.
 Samodzielność organizacji własnej pracy.

Oferujemy
 Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy, współpraca na podstawie umowy o pracę
(okres próbny i umowa docelowa)

 Pracę od poniedziałku do piątku ( 08:00 – 16:00 , 09:00 – 17:00 )
 Szacunek przełożonego i przyjazną atmosferę
 Możliwość rozwoju zawodowego.
 Wynagrodzenie z systemem premiowym
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres: [email protected]
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest
Omida Solutions al. Grunwaldzka 472, 80-236 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą
dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a - zgody osoby, której dane
dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c - przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego
rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane
osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami
Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych
na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania
od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub
ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym
momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych
osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne,
lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.
Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę:
 ’Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia
2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.