DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HRQ Engineering
  • Kontakt: Aleksandra Szymczak
  • Telefon: 570809300
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Robakowo
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik w dziale utrzymania ruchu
  • Zakres obowiązków

    Usuwanie awarii,

    Okresowa kontrola maszyn i urządzeń,

    Diagnostyka i predykcja maszyn,

    Zapobieganie możliwości wystąpienia awarii,

    Wdrażanie nowinek technicznych,

  • Wymagania

    Doświadczenie w pracy jako elektromechanik,

    Odpowiedzialność za powierzone działania

    Znajomość rysunku technicznego i schematu elektrycznego,

    Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,

    Gotowość do pracy na 3 zmiany,

    Znajomość metodyki TPM,

    Uprawnienia 1kV SEP,

    Mile widziane uprawnienia do pracy na wysokości,

  • Oferta

    Umowę o pracę,

    Atrakcyjne wynagrodzenie,

    Premie kwartalną,

    Możliwość rozwoju i uzyskania uprawnień,

    Możliwość dojazdu organizowanego przez pracodawcę,

    Dofinansowanie do wakacji,

    Możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,

    Możliwość dodatkowego ubezpieczenia siebie i rodziny na preferencyjnych warunkach,

    Pracę w zgranym zespole.