DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: 4 000-12 000 PLN/m-c
  • Firma: NORD CAPITAL SP. J.
  • Kontakt: Agnieszka
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Rzeszów
  • Region: podkarpackie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Doradca Biznesowy
Nord Capital prowadzi rekrutację na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego
Twój zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych,
- sprzedaż produktów i usług bankowych dedykowanych Przedsiębiorcom,
- efektywna realizacja celów sprzedażowych,
- uczestniczenie w spotkaniach z Klientami i prezentowanie oferty Banku,
- rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów poprzez proponowanie zindywidualizowanych rozwiązań,
- zapewnianie kompleksowej, najwyższej jakości obsługi dla Klientów.

Nasze wymagania :
- posiadasz doświadczenie w pracy z klientem biznesowym,
- posiadasz umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych oraz efektywnego umawiania spotkań z Klientami,
- charakteryzuje Cię znajomość produktów bankowych dedykowanych Klientom Biznesowym,
- posiadasz umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu,
- nastawienie na realizację zadań i osiąganie celów biznesowych,
- samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
- optymistyczne nastawienie

To oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dogodną formę,
- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i wysokiej prowizji bez górnej granicy,
- atmosfera wzajemnego wsparcia i współpracy,
- niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon, laptop,
- cykliczne szkolenia produktowe,
- konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami.
Wszystkich zainteresowanych prosimy swoje CV przesłać na adres: [email protected]