DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 000-6 000 PLN/m-c
  • Firma: CE DRIVER
  • Kontakt: Maria Kaszowska
  • Telefon: 784310600
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Siechnice
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Rekruter

CE DRIVER® to agencja zatrudnienia z siedzibą w Radwanicach koło Wrocławia. Przeprowadzamy marketing sieciowy i bezpośrednie procesy rekrutacyjne dla branży TSL w Europie. Obecnie działamy głównie na rynkach: polskim, niemieckim, irlandzkim i szwedzkim.

poszukujemy Specjalisty ds. rekrutacji

SZUKAMY KOGOŚ, KTO:

  • podchodzi do swoich obowiązków z ciekawością i zaangażowaniem
  • szybko przyswaja nową wiedzę oraz potrafi wykorzystać ją w praktyce,
  • rozumie, że dobra rekrutacja opiera się na szczerości i budowaniu relacji,
  • szuka najlepszych rozwiązań, samodzielnie podejmuje decyzje,
  • stale rozwija swoje umiejętności komunikacyjne, potrafi słuchać i zadawać właściwe pytania

OD KANDYDATA WYMAGAMY:

  • minimum 1 roku doświadczenia w rekrutacji, najlepiej na rynki zagraniczne,
  • pewności siebie i otwartości w komunikacji,
  • pozytywnego nastawienia i konsekwencji w realizowaniu zadań,
  • dobrej organizacji pracy, obsługi Outlooka i Excela,
  • mile widziana (ale niewymagana) znajomość języka obcego

NASZ REKRUTER BĘDZIE ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • umieszczanie ogłoszeń na portalach pracy,
  • przeprowadzanie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych,
  • ocenę kompetencji kandydatów i dobór osób na wolne stanowiska,
  • tworzenie profili zawodowych kandydatów w językach obcych,
  • koordynowanie dojazdów do pracy,
  • zdalne wsparcie zatrudnionych pracowników

OFERUJEMY:

  • wprowadzenie w obowiązki, szkolenie branżowe,
  • wszystkie niezbędne narzędzia rekrutacyjne,
  • pracę w rozwijającej się agencji z ciekawymi i dobrymi projektami,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z 3-mies. okresem próbnym,
  • wynagrodzenie 4000 zł netto na start,
  • premie za realizację targetu rekrutacyjnego

Nie musisz znać się na transporcie. Udzielimy Ci szkolenia i dokładnie opowiemy o stanowiskach, na które rekrutujesz.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy: [email protected] oraz udzielenie odpowiedzi na pytanie: Dlaczego chcesz z nami pracować?

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.