SPECJALISTA DS. OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W SUWAŁKACH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Fabryki Mebli FORTE S.A.
  • Kontakt: Fabryki Mebli FORTE S.A.
  • Telefon: 691557364
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Suwałki
  • Region: podlaskie
  • Państwo: Polska

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Suwałkach poszukują  kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Ochrony Przeciwpożarowej

TWOJE ZADANIA:

- Kontrola nad przestrzeganiem przepisów i zasad związanych z ppoż.

- Doradztwo w zakresie ochrony ppoż.

- Nadzór nad terminową konserwacją sprzętu i urządzeń przeciwpożarowych

- Prowadzenie dokumentacji związanej z ppoż.

- Prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony ppoż.

- Nadzór nad zakładowymi systemami ochrony ppoż. oraz zapewnienie ich sprawności (okresowe testy i pomiary)

- Współpraca z zewnętrznymi organami kontrolnymi i doradczymi w zakresie ppoż. oraz innymi komórkami organizacyjnymi w Grupie Forte

- Aktywne uczestnictwo w audytach w zakresie ochrony ppoż.

TWÓJ PROFIL:

- Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane studia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej)

- 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub min. 2 lata pracy w Państwowej Straży Pożarnej

- Ukończony kurs Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej

- Prawo jazdy kat. B

- Praktyczna znajomość MS Office

KORZYŚCI:

- Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników

- Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej

- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE

- Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku

- Dofinansowanie do wypoczynku

- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników

- Bony noworoczne dla dzieci pracowników

- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych

Prześlij CV na adres: [email protected]

Lub zadzwoń: 691557364

Możesz również aplikować poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=3f833cb7a1cc4ffdb3d9fd46de6fecf9