MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista

Opis stanowiska:

- projektowanie nowych układów automatyki i elektrotechniki

- tworzenie oprogramowania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (inżynier), o profilu Elektryka, Elektrotechnika, Mechatronika lub pokrewne

- znajomość programów AutoCAD, MS Office

- znajomość środowisk: TIA PORTAL i/lub CODESYS

- znajomość protokołów komunikacyjnych Modbus RTU, Modbus TCP, Profinet, Profibus

- obsługa języka strukturalnego ST

- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B1/B2

- umiejętność pracy w grupie

- prawo jazdy kat. B

- mile widziana znajomość innych języków programowania: C++/C

- mile widziana znajomość baz danych SQL.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- wymiar czasu - pełny etat

- możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia

Zapraszamy również kandydatów spoza Polski (wymogiem jest co najmniej podstawowa znajomośc języka polskiego).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.