DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 000-4 500 PLN/m-c
  • Firma: In Temporis Polska Sp. z o.o
  • Kontakt: Jarosław Stefaniak
  • Telefon: 451194534
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Młodszy referent ds. administracji

Poszukujemy dla naszego klienta z Enea serwis S.A pracownika na stanowisko:Młodszego referenta ds. administracyjno-biurowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w branży administracyjnej minimum 1 rok
  • Wykształcenie średnie (wyższe w branży administracyjnej będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel, Word
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Prowadzenie rejestrów i wymaganej dokumentacji
  • Rozliczenie powierzonych zadań
  • Przygotowanie materiałów informacyjnych
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań w zakresie zgodnym z wytycznymi
  • Archiwizacja dokumentów
  • Przygotowanie dokumentów dotyczących realizowanych zleceń
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonych w granicach określonych rodzajem powierzonej pracy

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat
  • Pracę biurową
  • Przyjemne godziny pracy – 7-15
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, nawet 4500 zł brutto
  • Dobrą atmosfera w miejscu pracy
  • Dodatek do karty Multi Sport
  • Udział w szkoleniach poszerza poszerzających wiedzę i umiejętności.
  • Praca stacjonarna