DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 600-4 500 PLN/m-c
  • Firma: TOP Ubezpieczenia
  • Kontakt: Mariusz Klimczak
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Doradca klienta

W związku z rozwojem struktur sprzedaży GRUPY TOP UBEZPIECZENIA poszukujemy: Doradcy Klienta ds. ubezpieczeń

Grupa TOP Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Marka TOP Ubezpieczenia to nasza wiodąca marka wchodząca w skład GRUPY PSJ, której głównym kierunkiem rozwoju i sprzedaży są usługi finansowe. Specjalizujemy się w obsłudze wszystkich grup klientów. Świadczymy usługi z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, życiowych, finansowania, asysty szkodowej oraz usług księgowych. W ramach rozwoju wprowadzamy własną aplikację sprzedażową na rynek ubezpieczeń przy udziale jednej z najlepszych agencji marketingowych w Polsce.

Pracownicy to nie tylko profesjonaliści na rynku, ale przede wszystkim ludzie. Będziesz współpracować z zespołem doświadczonych ekspertów w dziedzinie sprzedaży, zarządzania, obsługi tak aby jak najlepiej wykorzystać działanie synergii. Szukamy specjalisty, aby powierzyć mu kompleksową obsługę Klientów.

Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Liczba wakatów: 1

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

OBOWIĄZKI:

  • Bieżąca obsługa Klientów
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami
  • Badanie potrzeb klientów oraz proponowanie produktów zgodnych z potrzebami i oczekiwaniami klientów
  • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych za pośrednictwem sprzedaży
  • Podejmowanie aktywnych, ukierunkowanych i skutecznych działań zmierzających do zwiększenia własnej sprzedaży
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji mailowej z klientem

WYMAGANIA:

  • Pozytywne nastawienia do sprzedaży i systematycznej pracy
  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Silna orientacja na cel, konsekwencja w działaniu
  • Praktyczna znajomość pakietów MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Komunikatywność, otwartość i zaangażowanie

OFERUJEMY:

  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Unikalny i atrakcyjny system wynagradzania oparty bez górnej granicy
  • Stałe godziny pracy
  • Narzędzie adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • Możliwość rozwoju zawodowego i tworzenie struktur
  • Pakiet szkoleniowy wprowadzający na stanowisko, opiekę mentora
  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, rozwijającej się firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Zapraszamy do aplikowania poprzez OLX wysyłając CV wraz z klauzulą przetwarzania danych osobowych.