DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: BCUBE Poland
  • Kontakt: Dział Perosnalny
  • Telefon: 32 325 39 49
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Tychy
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa BCUBE)

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Manewrowy bocznicy kolejowej

Miejsce pracy: Turyńska 100, 43-100 Tychy (Teren zakładu FIAT)

Co oferujemy naszym pracownikom:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę – bez pośredników
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Rozwój zawodowy
  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu kapitałowego (PPK)
  • Miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!
  • Transport pracowniczy

Twoje zadania:

  • Rozłączanie i łączenie wagonów
  • Obsługiwanie rozjazdów przekładanych ręcznie
  • Zabezpieczanie pojazdów kolejowych przed zbiegnięciem
  • Hamowanie wagonów za pomocą płóz hamulcowych
  • Obsługa urządzeń łączności bezprzewodowej;
  • Wykonywanie uproszczonej próby hamulca składów manewrowych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe. Zdany egzamin kwalifikacyjny na stanowisko manewrowego

Zainteresowany/Zainteresowana?

  • Wyślij CV na [email protected]
  • Wyślij SMS o treści manewrowy na 501 583 599 – a oddzwonimy

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.