DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca zdalna
  • Pensja: 180-220 PLN/h
  • Firma: Next Technology Professionals
  • Kontakt: Next Technology Professionals
  • Telefon: 221189919
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Next Technology Professionals jest certyfikowaną agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Consultant Microsoft Dynamics 365 F&O

Miejsce pracy: 100% zdalnie

Start: zgodnie z dostępnością

Forma współpracy: B2B z Next, full-time

Wynagrodzenie: do 220 zł/h netto + VAT

Firma / projekt:  naszym klientem jest globalna firma świadcząca usługi księgowe, doradcze i audytorskie. Klient szuka specjalistów do zespołu odpowiedzialnego za realizację projektów z obszaru Microsoft Dynamics 365 F&O w działu Cloud and Digital.

Zakres obowiązków / Responsibilities

  • Odgrywanie aktywnej roli w zespole projektowym w definiowaniu zoptymalizowanych procesów biznesowych, ustrukturyzowanej analizie wymagań, dostarczaniu danych wejściowych do zakresu projektu lub rejestru produktu, ustalaniu priorytetów wymagań, pomaganiu klientom w definiowaniu MVP i map drogowych produktu;
  • Praca (z resztą zespołu) z klientem (prowadzenie warsztatów z klientem, uruchamianie demówek, prezentowanie lub wdrażanie rozwiązań u klientów);
  • Konfigurowanie i sprawienie, aby rozwiązanie działało zgodnie z wymaganiami;
  • Dostarczanie analizy dopasowania luk dla wymagań rozwiązania w odniesieniu do standardowych możliwości Microsoft Dynamics 365 Finance i SCM;
  • Proaktywne dzielenie się wiedzą oraz wprowadzanie nowych osób do zespołu i uczenie innych.

Oczekujemy/ We expect

  • Ponad 2 lata doświadczenia jako konsultant Microsoft Dynamics F&O (Dynamics AX), z jednym kompleksowym projektem w portfolio;
  • Umiejętność konfiguracji i parametryzacji systemu;
  • Zrozumienie wzorców dostosowywania w ramach Dynamics 365 Finance and Operations na poziomie umożliwiającym określenie niestandardowych rozwiązań dla programistów;
  • Atutem jest doświadczenie w procesach biznesowych, w tym w finansach, produkcji, sprzedaży detalicznej i łańcuchu dostaw;
  • Umiejętność przeprowadzania i dokumentowania wyników analiz biznesowych i systemowych (np. w postaci historii użytkowników, procesów, diagramów);
  • Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne co najmniej na poziomie umożliwiającym pracę w zespole dostawczym;
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania wspólnych wyzwań w projektach;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.

Oferujemy / We offer

  • Profesjonalne wsparcie NEXT w budowaniu ścieżki kariery;
  • Rozwój zawodowy, uczestnictwo w najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektach na rynku, realizowanych dla klientów będących liderami w swoich branżach w Polsce i na świecie;
  • Transparentny i uczciwy model współpracy długofalowej;
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%;
  • Stabilne zaangażowanie długofalowe;
  • Ekosystem dzielenia się wiedzą i rozwoju zawodowego.

Proces rekrutacyjny:

  1. Rozmowa telefoniczna z Next

  2. Rozmowa biznesowo techniczna z klientem.

  3. Rozmowa z klientem końcowym.

  4. Podjęcie decyzji.