DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Phinance S.A.
  • Kontakt: Aleksandra Kowalczuk
  • Telefon: 661343676
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Doradca klienta

Główne zadania:

• Aktywne pozyskanie nowych klientów

• Analiza potrzeb klientów w celu zaproponowania najkorzystniejszych rozwiązań finansowych

• Przygotowywanie planów finansowych dla klientów

• Koordynacja spraw finansowych klientów oraz monitoring zawartych już umów

• Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji do przeprowadzanych transakcji

• Współpraca z innymi doradcami i obsługa bazy pod kątem swojej specjalizacji

• Utrzymywanie stałego kontaktu oraz budowanie z klientami długotrwałych relacji

Optymalny profil kandydata:

• Niekaralność

• Wykształcenie min. Średnie

• Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

• Łatwość nawiązywania kontaktu z klientami

• Umiejętności negocjacyjne

• Otwartość oraz nastawienie na klientocentryzm

• Przedsiębiorczość i nastawienie na realizacje celów

• Umiejętności analityczne

• Doświadczenie w pracy z klientami jest dodatkowym atutem

• Doceniamy znajomość branży finansowej

• Mile widziane prawo jazdy kat B

Co otrzymasz od nas:

• Praca w stabilnej firmie z 20-cio letnią tradycją

• Rozbudowany system motywacyjny, w ramach którego mamy między innymi konkursy wyjazdowe konkursy wyjazdowe,

• Gwarancja rozwoju wg różnych ścieżek zawodowych

• Możliwość rozwoju w kierunku managerskim

• Egzaminy licencyjne towarzystw uprawniające do wykonywania zawodu

• Najwyższy poziom szkoleniowo – wdrożeniowy

• Opieka kierownika na każdym etapie wdrożenia

• Najnowsze systemy teleinformatyczne do pracy zdalnej (CRM, kalkulatory)

• Docelowo elastyczny plan tygodnia

• Zdobycie zawodu niezależnego

• Multisport na preferencyjnych warunkach

• Forma zatrudnienia B2B lub umowa zlecenie