DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Coberon Chronos Group
  • Kontakt: Anita Owsianko
  • Telefon: 534946776
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Account Manager

Dzień dobry,

dla naszego klienta – producenta opakowań foliowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager (opakowania flow-pack)

Cała Polska

Opis stanowiska:

• Rozwój biznesu na podległym terenie,

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z terenu całej Europy,

• Monitorowanie rynku i działań konkurencji,

• Stały kontakt z klientem i identyfikacja bieżących potrzeb,

 • Doradztwo techniczne w zakresie zastosowań wyrobów oferowanych przez firmę.

Wymagania:

• Doświadczenie w sprzedaży opakowań foliowych typu flowpack,

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

• Mile widziana znajomość języka francuskiego lub holenderskiego;

• Doskonałe umiejętności handlowe i negocjacyjne,

• Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji,

• Gotowość do podróży służbowych,

• Zaangażowanie i silna orientacja na wyniki,

• Umiejętność logicznego myślenia,

• Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

• Dopasowanie oferty do twojego doświadczenia,

• Doradztwo biznesowe,

• Rozwój zawodowy i finansowy,

• Atrakcyjną premię uzależnioną od osiąganych wyników i realizacji zadań,

• Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę.

Jeśli oferta jest interesująca proszę o wysłanie CV na adres: [email protected]