DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Coberon
  • Kontakt: Wiktoria Nowak
  • Telefon: 534946776
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierownik Produkcji

Naszym klientem jest firma z branży opakowań. W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego w powiecie Otwockim poszukujemy pracowników na stanowisko:

Lokalizacja: okolice Otwocka

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane w druku fleksograficznym
  • Około 5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika Produkcji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w pracy ze standardami ISO oraz BRC
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu ulepszeń technicznych zakładu, instalacji i konserwacji urządzeń produkcyjnych
  • Wiedza z zakresu Lean Manufactoring
  • Silny leadership
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Kierowanie zespołem produkcyjno-magazynowym złożonym z 65 pracowników, pracujących w systemie 4-brygadowym
  • Zapewnienie realizacji kluczowych wskaźników w zakresie bezpieczeństwa, jakości, produkcji oraz wydajności
  • Przeprowadzanie oceny ryzyka oraz dążenie do zerowej liczby wypadków poprzez tworzenie proaktywnej kultury bezpieczeństwa, a także organizowanie działań w zakresie bezpieczeństwa w zakresie bezpiecznej pracy
  • Zarządzanie dokładnym i terminowym raportowaniem
  • Rozwój Zespołu oraz Organizacji poprzez stosowanie metodologii Lean Manufactoring
  • Udział w projekcie reorganizacji, zarówno pod względem technicznym jak i organizacyjnym działu produkcji, w tym inwestycja w nową maszynę drukarską i opracowanie nowych zrównoważonych materiałów opakowaniowych przy wsparciu firmy
  • Aktywna współpraca z innymi działami w celu osiągania celów Zakładu
  • Współpraca z Organizacją Sprzedaży, Klientami i innymi zakładami firmy

OFERUJEMY:

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Szkolenia specjalistyczne podnoszące kwalifikacje
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Międzynarodowe środowisko pracy cechujące się innowacyjnością i zaangażowaniem
  • a także wysokimi standardami etyki pracy