DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Ponik Holding sp. z o.o.
  • Kontakt: PonikHolding
  • Telefon: 664 349 162
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierownik budowy

KIEROWNIK BUDOWY

Obecnie do naszej firmy budowlanej, realizującej inwestycje na rynku międzynarodowej, poszukujemy Kierownika Budowy.

Zakres obowiązków:

- Realizacja kontraktów zgodnie z umową i założonym budżetem,

- Nadzór i koordynacja prac budowlanych oraz podległych pracowników,

- Nadzór nad jakością wykonywanych prac,

- Dbałość o prawidłowe stosowanie przepisów BHP,

- Nadzór nad dokumentacją techniczną, kosztorysami, rozliczeniami i protokołami odbioru,

- Nadzór nad realizowaną budową w aspekcie technicznym.

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy,

- Wykształcenie wyższe na kierunku Budownictwo,

- Posiadanie uprawnień budowlanych w branży konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,

- Samodzielność,

- Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem,

- Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia - czekamy na Twoją propozycję,

- Pracę pełną wyzwań w zgranym zespole,

- Dużą dozę autonomii w kontekście zarządzania zespołem.

Jeśli masz adekwatne doświadczenie i spełniasz oczekiwania, wyślij swoje cv – być może akurat u nas będziesz miał szansę rozwinąć swoją karierę w ciekawy sposób i postawić kolejny krok na swojej ścieżce zawodowej!