DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca zdalna
  • Pensja: 24-25 PLN/h
  • Firma: LevelCall
  • Kontakt: Angelika Strzałek
  • Telefon: 728429739
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Konsultant Telefoniczny

Oferta Pracy: Konsultant Telefoniczny ds. Ankiety i Wysyłki Produktów (Praca Zdalna)

Opis Stanowiska:

Firma LevelCall poszukuje konsultantów telefonicznych do pracy zdalnej, którzy będą odpowiedzialni za przeprowadzanie ankiet oraz wysyłkę produktów. Jest to stanowisko oferujące elastyczne godziny pracy, pozwalające na pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Obowiązki:

    Przeprowadzanie ankiet telefonicznych zgodnie z wytycznymi firmy.

    Wysyłka produktów klientom na podstawie zamówień i instrukcji.

    Obsługa opcjonalnego systemu autobot w celu ułatwienia pracy.

    Udzielanie informacji i wsparcia klientom.

    Monitorowanie i utrzymywanie bazy danych klientów.

Wymagania:

    Umiejętność pracy zdalnej.

    Umiejętności komunikacyjne.

    Dyspozycyjność w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

    Samodzielność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

    Stawka godzinowa w przedziale od 23,50 zł do 25 zł, zależnie od wyniku + dzienna premia za wyniki.

    Pracę w komfortowym środowisku zdalnym.

    Możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

    Opcjonalny system autobot do ułatwienia pracy.

    Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, samodzielną i gotową podjąć wyzwanie, to jesteśmy zainteresowani Twoją kandydaturą! Dołącz do naszego zespołu i pracuj z nami w dynamicznym środowisku, które docenia Twoją elastyczność i zaangażowanie.

Aby ubiegać się o stanowisko, prześlij swoje CV oraz krótkie podanie drogą elektroniczną na adres [email protected]. Czekamy na Ciebie!

Firma LevelCall to pracodawca równych szans. Wszystkie aplikacje zostaną rozważone bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, pochodzenie etniczne czy niepełnosprawność.